top of page

Przyjaciele

 

Lista Przyjaciół naszej strony

Kinga Modjeska

 

General Director

Polonia Stage

Studio Theatre Modjeska

630-825-5825

www.poloniastage.com

www.kingamodjeska.com

Lotustravelworld.JPG

Lotus Travel World

8695 S. Archer Ave – Unit #2G – Willow Springs 60480

708-243-7644

www.lotustravelworld.com

Zapraszamy do Biura Podróży "Lotus Travel World, Inc".

Wymarzone wakacje wycieczki z przewodnikiem, aranżacja ślubów w egzotycznych krajach, podróże poślubne i jubileuszowe ,bilety lotnicze, przesylka paczek, ubezpieczenia i uslugi notarialne, pośrednictwo pracy. Poznaj Świat z Lotus Travel a zdobędziesz wiedzę, doświadczenia, radość i odpoczynek.

 

Nadrzeczywistość

 

„Nadrzeczywistość” - był to miesięcznik ezoteryczny i kulturalny wydawany w Nowym Yorku, a ukazujący się oprócz tego miasta także w Chicago i Detroit. Przez 2 lata, aż do pamiętnych wydarzeń z 11 września 2002 roku współpracowałam z Redaktorem Naczelnym tego pisma Jackiem Puchalskim”, gdzie w dziale „Ezoteryczne Chicago” prowadziłam stałą rubrykę „Z gabinetu Grażyny”. Poniżej przedstawiam prawie wszystkie artykuły, które się tamtego czasu ukazały.

 

Otwórz i czytaj artykuł klikając na zdjęcie lub tutaj

 

Nieznany Świat

 

Miesięcznik „Nieznany Świat”, który w październiku 2010 r. obchodził swoje 20-lecie, jest najstarszym polskim tytułem prasowym poświęconym psychotronice, problemom rozwoju duchowego

i terapiom naturalnym. Jego próbny numer ukazał się już w 1984 r., jednak ówczesne władze polityczne na wydawanie pisma nie wyraziły zgody, formułując pod adresem jego twórców zarzut, że zamierzają propagować treści sprzeczne ze światopoglądem materialistycznym.

 

Otwórz strone internetową klikając na zdjęcie lub tutaj

 

bottom of page