top of page

Opinie klientów o warsztatach

In the workshop,  Grazyna showed us  wonderful technique and gave a “ready” massage to do in hour and longer, we had direct contact with the clients and  advices of how to provide the bussiness.   I’m a massage therapist and after the graduation of  European Massage School  this workshop was very helpful to decide to open my studio. Bobbie  P (28)

                                                                                          ****

Uczestnictwo w warsztatach masażu Mauri i kursach bioterapii przygotowało mnie na pogłebienie mojej drogi duchowej.Wyczuliło także moją intuicję w odbiorze swiata,ludzi i przyrody.Praca to ciągła ,zabiera dużo czasu i zaparcia ale zmienia człowieka i jego stosunek do swiata.Pozwala ci popatrzeć na swoje troski i problemy w innym świetle ,daje ci perspektywę ,czyni cię szczesliwszym i życie staje się prostszym.Daje ci sile podolania przeciwnosciom losu,czyni cię kreatynym i Panem swojego losu.Moge śmiało powiedzieć nauki pobrane z panią Grażyną zmieniły moje życie i życie każdego człowieka z którym wchodzę w kontakt.Zachecam każdego kto pragnie zmian w swoim życiu a także chce pomoc w innym w osiągnięciu tego samego celu.

Agniesza Z. (38 lat)

****

 

When I signed up for this course I really had no expectations, I signed up to learn something new and learn how to better my life and those around me. I have always been fascinated with bioenergy healing and feel like that is my calling, just need more dedication and practice to develop further. The course was real interesting and intimate, small setting and very interactive. I am definitely interested to further continue my studies and definitely recommend taking these courses for those interested, since it will open your eyes and hearts to things you never thought imaginable. I am very satisfied with my decision.

Wiktoria (28)

****

 

Jestem bardzo wdzieczny Pani Grazynie, ze moglem uczestniczyc w kursie bioterapii i masazu Ma-Uri. Wyciagnalem z tych spotkan wiele korzysci. Trudno jest to opisac. Trzeba tego doswiadczyc. Rozszerza sie sie widzenie rzeczywistosci zrozumienie kim jestesmy. Samo przebywanie z ludzmi, ktorzy mysla podobnie dodaje sily, radosci i pewnosci siebie. Zachecam wszystkich na warsztaty.

Piotrek (22 lat)

****

 

The Bioenergy Workshop taught me so much about the human condition in the physical, emotional and spiritual realms.  Grazyna's workshops have helped enlighten me spiritually and deepen my self worth and ability to help heal myself and others.

We truly are spiritual beings in human form. Thank you God, Spirit Guides, Angels & Saints, and Grazyna.

The Ma-Uri Massage Workshop was truly a gift from the mauri spirits. It is one of the most powerful and transforming types of massage therapy that I have received and also given to others. Grazyna's Ma-Uri Massage workshop was a great lesson in discipline, understanding, and compassion that has allowed me to open my heart, mind and spirit to the unconditional love and healing powers from Divine Source.

Joseph (age 51)

****

 

W roku 2013 mialam badanie cytologiczne szyjki macicy (...), znaleziono komorki nowotworowe. Po sesji zabiegow pracy energia przez Grazyne, 2 miesiace pozniej wykonalam powtorne badania cytolologiczne. Wynik badania potwierdzil to, co czulam, ze jestem zdrowa. W opisie znalazlam zdanie, ze „nie znajduje sie zadnych komorek nowotworowych, a stan szyjki macicy jest stosowny do mojego wieku 56 lat”. W tym czasie podjelam decyzje i zaczelam uczeszczac na kurs 1 stopnia pracy energiami u Grazyny Kwintal, ktory ukonczylam i ku mojemu zadowoleniu staram sie pomagac sobie i swoim najblizszym. Tym wlasnie moim przykladem pragne zaswiadczyc, ze metoda pracy energia uzdrawia nas i pragne to wszystkim potrzebujacym polecić.

 Alicja                                    

                                                                                      ****

Kiedyś miałam ten masaż i bardzo mi się spodobał.  A mając rodzinę będę masowała ich.   Warsztaty i rozmowy z Grażyną otworzyły mi oczy na niektóre rzeczy, o których nie wiedziałam i nie miałam pojęcia. Aniela (40)

                                                           

                                                                                      ****

Do podjęcia decyzji o uczestniczeniu w warsztatach skłoniły mnie wewnętrzna potrzeba, głos intuicji, zainteresowania filozofią huny. Pracę Grażyny oceniam celująco.  To profesjonalizm, doświadczenie terapeutyczne, jasność i precyzja przekazu, głęboka wiedza. Lech (51 lat)

                                                                                      ****

Ja byl bo dalśi krok v mem źivote, naućit se vice. Vyborne je lepśi byt s ńekym neź sam. Vyborne je super mit ućitele ktery ma zajem aby ućni umely co nejvice a perfktne. Simek (23)

 super mit veite

****

My name is Martha Jano (age 52),  I took several workshops at the BioNatureStudio, such as Mauri Massage, Reflexology and Energy Healing.  Grazyna’s deep and extensive knowledge of the different energies that affect human beings is amazing. Her healing capacities are exceptional.

What I learned in her workshops, helped me to understand about the different ways energy works in our life and how to use them, in order, to help myself and others.

Thank you, Grazyna for always caring and for all your humanitarian work with people and animals.

 

****

 

Od kilku lat zajmuję się pracą z energiami. Na początku mojej drogi zetknęłam się z Reiki, później przyszedł masaż hawajski LomiLomi, w czasie jego wykonywania jest przekazywana boska energia uzdrawiająca. W trakcie dalszych moich poszukiwań, na mojej drodze rozwoju, spotkałam Grażynę z jej techniką bioterapii „GRACE”, z którą to techniką zapoznałam się szczegółowo w trakcie kursu. Zajęcia były prowadzone bardzo intensywnie, w czasie których części teoretyczne przeplatały się z praktyką, co pozwalało przećwiczyć i utrwalić nowe metody pracy. Niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć pomógł mi w lepszym zrozumieniu problemów ludzi, w tym także moich własnych. No cóż, przecież wszystkie zmiany zaczynają się właśnie od nas. Tak więc dzięki technice GRACE mam potężne narzędzie do pracy, nie tylko z samą sobą, ale także w znacznie większym zakresie mogę zaoferować swoje usługi moim klientom. Bardzo cennym jest również kontakt z Grażyną po zakończeniu kursu. Dzięki takiej postawie nauczyciela czuję się bezpieczna w mojej pracy, wiedząc , ze w każdej chwili mogę zwrócić się o poradę. Dziękuję Grażynko.

Małgorzata  Chicago, Maj 07, 2014

 

bottom of page