top of page

UZDRAWIANIE

Abym mogła przystąpić do uzdrawiania, potrzebna jest mi na to zgoda zainteresowanej osoby.
W przypadkach dzieci do lat 18, osób niepełnosprawnych umysłowo, nieprzytomnych lub będących pod wpływem nałogów może się o to do mnie zwrócić ich rodzina lub opiekunowie. Należy wtedy przekazać dokładne dane: imię i nazwisko, datę, miejsce, kraj urodzenia i zamieszkania, a osoby z zagranicy telefon lub adres e-mailowy.
 
Podstawą uzdrawiania jest wiara w Boga, bo to Jego energie przekazuję.  Wyznawcy innych religii mogą używać innych imion, ale chodzi o tego samego Kreatora, energie z wszechświata.  Toteż wyznanie religijne danej osoby nie ma dla mnie większego znaczenia, ale respektuję jego reguły.  Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli ktoś jest chory, a medycyna akademicka nie jest mu w stanie pomóc, ludzie szukają innych metod ratunku.
 
Można równocześnie być pod opieką lekarską i korzystać z moich zabiegów.  Uzdrawiam ludzi różnych wyznań, z różnych krajów świata i zajmujących się różnymi profesjami, a nawet innych energoterapeutów, jasnowidzów, lekarzy i księży.
 
W uzdrawianiu często opieram się na przekazach duchowych poprzez pismo automatyczne, jasnowidzenie i jasnosłyszenie.
 
Zabiegi, które robię zawsze dają efekty bez względu na odległość przebywania osoby, której pomagam. Były one wielokrotnie testowane przez wielu liczących się w świecie jasnowidzów i uzdrowicieli.
 
W USA mieszkam od połowy lat dziewięćdziesiątych.  Poprzednio w Chicago a teraz w Willow Springs prowadzę swój gabinet. Będąc w Polsce, pracowałam przez ok. 20 lat jako nauczycielka wychowania fizycznego, instruktor korekcji wad postawy i zajmowałam się uzdrawianiem.
 
Wiedza i doświadczenie jakie uzyskałam pomagają mi w lepszym zrozumieniu problemów ludzi. Swoim klientom przekazuję dużo wiadomości i udzielam porad, aby mogli świadomie uczestniczyć w procesie uzdrawiania.
 
Poniżej, w uproszczony sposób przybliżam tę teorię.
Działanie holistycznego uzdrawiania opiera się na prawach fizyki kwantowej wg teorii próżni fizycznej Alberta Einsteina.  Jego następca, fizyk rosyjski Gennadij Szypow określił tę próżnię fizyczną jako źródło ogromnej ilości energii, elementarnych wirów czasoprzestrzennych przenoszących informacje.
Moj przekaz energetyczny polega na oczyszczaniu aury, czyli pola energetycznego ciała i czakr, czyli jego źrodeł energetycznych, wprowadzeniu uzdrawiającej energii i nauce o życiu duchowym.
Stosując unikalne techniki poznawane przez lata w drodze dojrzewania duchowego uczę, jak zmienić nasze przeznaczenie, usunąć choroby, rozwiązać trudne sytuacje i inne problemy lub zrozumieć te doświadczenia, jeśli są one naszą lekcją życiową.
Prowadzę uzdrawianie holistyczne, czyli fizyczne, mentalne i duchowe jako nierozerwalną całość.
Bardzo pomocna jest w tym świadomość istnienia inkarnacji.   Przez bardzo wiele moich poprzednich wcieleń też byłam uzdrowicielką.  Także i na Atlantydzie.
 
Zabiegi uzdrawiające robię zarówno osobom przybywających do mojego gabinetu, jak też i na odległość tym, którzy mieszkają w innych stanach i krajach.  Praktycznie uzdrawiałam ludzi już ze wszystkich kontynentów.  
 
Dla lepszego rezultatu należy przestrzegać terminów i liczby wyznaczonych zabiegów.  Trzeba liczyć się z tym, że im dłużej odczuwamy swoje dolegliwości, tym więcej potrzeba czasu na zregenerowanie organizmu.  Przyczyną chorób są zaburzenia energetyczne, a miejscowa dolegliwość oznacza często niewydolność całego układu, do którego ten organ należy, a także
i pozostałych.
 
Podczas zabiegów ( w zależności m.in. od stopnia blokad i sensytywności organizmu) można odczuwać ciepło, zimno, dreszcze, drętwienie, bóle, pewne wibracje itp. lub można nie mieć takich odczuć.  Wymieniam te możliwości reakcji, ale jest w porządku, jeśli żadne z nich nie wystąpią, bo nie wpływają one na rezultat zabiegu.
 
Jedna z technik, jaką są bezkrwawe operacje nie oznacza , że odbędzie się tylko 1 zabieg.  Nie jestem cudotworcą, bo takim jest tylko Bóg.  Jeśli poprzez moje zabiegi dochodzi do cudownych uzdrowień, to tylko dlatego, że taka jest Jego wola.
 
Takie uzdrowienia (czyli po jednym zabiegu) mają miejsce bardzo rzadko i proszę nie dowierzać, że istnieją inne techniki, które to gwarantują.  Z reguły jest to praca na kilku płaszczyznach.
 
Prowadzę także działalność charytatywną m.in. dla osób niepełnosprawnych np. z Zespołem Downa, porażeniem mózgowym i innymi chorobami wrodzonymi, które wymagają specjalnej opieki.  Zabiegi energetyczne w znacznym stopniu wpływają na uspokojenie, koncentrację, poprawę fizjologii i wzmocnienie organizmu tych osób.
 
Zajmuję się także uzdrawianiem zwierząt.
 
Jeśli chodzi o channeling, to często posługuję się pismem automatycznym inspirowanym uzyskując od Istot Duchowych odpowiedzi na różne pytania.  Mogą to być pytania także od Państwa np. dotyczące uzdrawiania, spraw biznesowych, osobistych, doboru partnera, wyboru pracy, znaczenia snów itd.
 
Z publikacji polecam wydawany w Polsce międzynarodowy miesięcznik “Nieznany Świat”.

 

bottom of page