top of page

Wysłuchaj Folklorystycznej Piesni

MA-URI Polinezyjski

W uzdrawianiu stosuję kilka technik, m. in. masaż Ma-Uri, który w języku Maorysów oznacza energię życiową lub siłę witalną Ziemi.  Jest to polinezyjski masaż wywodzący się z Nowej Zelandii.  Przez pięć tysięcy lat, wiedza na temat uzdrawiania tym masażem była okrywana wielką tajemnicą.  Posiadało ją plemię kachunów, które przekazywało ją tylko wybranym jego członkom.  Pod wpływem przekazów duchowych ujawniono światu tę tajemnicę.  Hemi Fox pochodzący z plemienia Maorysów rozpowszechnił ten masaż na terenie Europy, a ja jestem kontynuatorką i nauczycielką tych tradycji i masażu.

 

Zalety masażu Ma-Uri:

usuwa złe emocje,  jak niepokój, złość,  depresja,  zazdrość,  żal,  tęsknota itp. Poprawia koncentrację. Przedłuża życie i przygotowuje drogę duchową, stymuluje  przepływ niezbędnej do życia energii życiowej.  Rozluźnia mięśnie,  usuwa ból, relaksuje ciało,  reguluje potencję seksualną, poprawia koncentrację.

 

Podczas masażu następuje uzdrawianie holistyczne,  czyli na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym jako nierozerwalna całość.  Jest to masaż całego ciała,  który wykonuje się przedramionami w rytm muzyki.  Na masaż składa sie taniec i duchowa energia z wykorzystaniem rytuałów kachunów.  Uzdrawianie masażem Ma-Uri jest zawsze wielką tajemnicą,  którą warto poznać.  Dlatego każdy,  chociaż raz w życiu powinien poddać się temu masażowi.

                                                         MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

 wzmacniający energetycznie, łagodzący dolegliwości bólowe, relaksacyjny 

SZWEDZKI

wpływa m.in.  na polepszenie krążenia krwi,  limfy i na układ mięśniowy.

 

ESALEN

- relaksacyjny, uspakajający .

 

HOT STONE

-(gorącymi kamieniami) - relaksacyjny.

 

TERAPEUTYCZNY

- usuwa konkretną dolegliwość mięśniową i nerwobóle.

 

REFLEKSOTERAPIA

Polega na stosowaniu delikatnego ucisku poszczególnych części stóp,  którym są przypisane odpowiednie części ciała,  dzięki czemu można usuwać wiele dolegliwości.

                                                                           SHIATSU

- japońska technika terapii stymulująca przepływ życiowej energii.

                                                           MYOFASCIAL RELEASE

Usuwa chroniczny ból tkankowy, który otacza i utrzymuje się w mięśniach ciała. Wpływa na polepszenie krążenia krwi, limfy i stymuluje rozściąganie mięśni.

bottom of page