top of page

Przekaz - –channeling

 

Przekazy wykonane przeze mnie są uzyskiwane poprzez kontakt z Istotami Duchowymi: moimi Przewodnikami, Masters itd. Otrzymuję je m.in. metodą pisma automatycznego inspirowanego, jasnosłyszenia i jasnowidzenia.

Willow Springs 15 listopad 2022

Będzie to trudny rok, pełen niepokojów i destabilizacji.  Powinno się to też odbić na pozostałych krajach. Trudna w tym będzie rola człowieka, jako człowieka.  Dusze, otwartość, miłość, rozsądek, pojęcie wszechwładzy wymieszane między sobą.  Kto się stanie, jakim chce, może znaleźć swoje miejsce.  Reszta niestety ulegnie fali medialnej.

Prognozy gospodarcze niskie.  Niewiele się zmieni, tak na początku roku, jak i prawie przez cały rok będzie trudno.  Na skutek niepotrzebnego zaangażowania USA w politykę Europy osłabnie gospodarka.  Im szybciej się US wycofa, tym lepiej.

W Polsce jeszcze gorzej.  Niestety ludzie nie szybko biorą lekcję ze swoich wyborów.  Zmiany pod koniec roku 2023.  Niepotrezbne fałszywe zaangażowanie władz da o sobie znać w odbijaniu, bardzo leniwym, gospodarki kraju.  Bieda.

WZAJEMNA AKCEPTACJA- to hasło na przyszły rok.

Wystarczy wam wrażeń w ciągu roku, aby zwracać uwagę na ważne wydarzenia i kataklizmy...Nie ulegać presji medialnej i wymyślonych „teorii”.  Nazwijcie wszystko po imieniu, a na pewno będziecie bardziej zorientowani w rzeczywistości.

Pogoda.  Zima zacznie sie już w grudniu tego roku.  Ale będzie w sumie bardzo łagodna.  Trochę biało, ale zima nie męcząca. Wiosna: opady będą bardziej obfite niż zwykle, podtopy. Lato gorące.  Zima też łagodna i późna.

 

 

Willow Springs 20 listopad 2022

Na pewno nie będzie stabilizacji ekonomicznej.  Zachwiania na rynku walut, gospodarki.  Poważne zakłócenia elektromagnetyczne.  Deszcz meteorów w okresie sierpnia.  USA staną w obliczu kryzysu, który de facto nie ma miejsca.  Celowe działania i ich dalszy ciąg po covidzie i wojnie ukraińsko-rosyjskiej.  Nastąpią mocne przeobrażenia w psychice ludzi, którzy wreszcie się zaczną budzić z tej PLANdemii wszystkiego.

Na złe podzieje się w Polsce.  Nie pomogą różne ustawy, dotacje, bo już się to nie poprawi przez następne 2 lata.  Stagnacja z ubożeniem ludzi.

Na dodatek zachwieje się rynek walutowy spowodowany zachowaniem i działaniem tych, którzy mają to wszystko w swoich rękach.  Nie dojdzie do zakupów i wydatków kryptowalutami i tego typu połącznymi działaniami.

Należy zachować rozwagę w wydatkach, jako ciąg dalszy tego roku.  Dobre będą inwestycje nie obciążające własnego dotychczasowego budżetu.  Niestety będzie być może bardziej odczuwalny brak ludzi do pracy.  To żniwo covidowych szczepień.  Każdy miał wybór.

Na te święta chrześcijańskie  dużo mądrości wam życzymy, choć to są życzeni poza wymiarem też tej religii.

Nie wyróżnicie się swą postawą, jeśli będziecie brnąć w ten system.  Rozwagi będzie wam brakować, więc należy już zacząć układać sobie plan na przyszły rok.  (...)

BĄDŹCIE SOBĄ, to życzenie na przyszły rok.

Wojna (ukraińska) będzie trwać niezaleznie od jakichkolwiek przepowiedni.  Ktoś ja zaczął w swoim interesie i ten ktos ją zakończy.

W Chile wybuch, który przestraszy ludzi Ameryki.  Powinniscie nie utożsamiać się z tymi, z którymi nie chcecie mieć kontaktu.

 

Will. Spr. 10 grudnia 2021

W Ameryce, jak i na świecie chaos będzie ustępowal.  Ale niestety umysły wielu milionów ludzi są zamrożone.  Nie jest to pocieszeniem dla ich dusz, które to w ciele tych ludzi się znajdują.  Chaos doprowadzi ludzi do wielu problemów zdrowotnych, psychicznych.

Network, który zapanował na świecie nie jest możliwy do obalenia bez światłych umysłów ludzi, którzy nie chcą sie poddać “obróbce”.

Na ten przyszły rok podstawowe hasło: OBUDZENIE SIĘ.                                                                        Tak obudzenie swojej świadomości.  Macie mózgi nie tylko do powielania, szczególnie tego, co dobre, ale także do poruszenia zagrożenia.  Zagrożenie, które was otoczyło, niestety bardzo mocno odbije się na “powielaczach”.  Nie jest możliwy odwrót.  Należy dbać, aby nie zostać “powielonym”.

Duże wyzwanie dla ludzkości myślącej.  Walka będzie ogromna, bo chodzi o wasze być albo nie być w dosłownym tego słowa znaczeniu. 

Obudżcie się.  Jesteście indywidualnymi Duszami, ludżmi.  Nie chmarą baranów ciągnących za jednym, który chce was zwieźć tam, dokąd myśląc, nie chcielibyście dotrzeć.

Dużo zmian w głowach, w psychice po marcu 2022.  Lekkie przebudzenie i oddech dla myślących.

Gospodarka USA: ciężko będzie się poddżwigać.  Trzeba sprytnie rządzić, aby wystarczyło godnie żyć.  Zawsze możecie dokonywać zmian.

Na teraz nie będzie żadnych wojen, o które i o których się wspomina I niejako nagrywa.  Na pewno nie bedzie stabilizacji, ale nie ma nuklearnych zagrożeń.  Są Opiekunowie Ziemi, którzy do tego nie dopuszczą.  Żadnych złych chorób, plag, pandemii, tych prawdziwych.  Wymyślonych tak, trochę się namnoży.

Pilnujcie waszej strefy życiowej, a potoczy się bezpieczniej.  Dużo przemyśleń i określenia planów, które chcecie przeżywać.  Możecie być poza tymi, w których być nie chcecie.  Wybór światłych Dusz.

 

Polska.  Nie będzie większych zmian na dobre, dopóki nie będzie zmian władz rządzących.  Reszta jak ogólnie.  Głodu nie będzie, ale ludzie będą w większości obracać moneta zanim ją wydadzą.  Na najbliższy czas zaostrzenie, rygory.  Ale Polacy łatwo sie poddają, będą więc przechodzić przez te etapy upokarzając siebie.  Myślący nie za wiele zrządzą.                                                                                        Jaka będzie sytuacja na granicy Polska-Białoruś?  Taka, jak obecnie, przepychanka.

 

Pogoda:na twój rejon.  Zima za pasem.  Śnieg w święta i Nowy Rok.  Nie będzie to ani łagodna, ani ostra zima.  Śniegu prawie, jak na lekarstwo.  Ale i będą dni około lutego, kiedy was przysypie.  Korzystajcie z tych uroków natury.

Wiosna kompletna.  Taka jaka powinna być.  Lato gorące, ale dużo opadów.  Jesień piękna i długa.

Nie będzie żadnych globalnych katastrof.                                                                                                       Czy czekają nas jeszcze jakieś plagi, choroby?  Nie czekają żadne naturalne.  Ale te wywołane przez sztuczne odczynniki będą jeszcze nękać ludzi.  Niestety.  Dopóki nie przyjdą ludzie do rozumu, aby nie wspierać farmakologie, dopóty będą wierzyć w te choroby.

Dalszy szczegółowy channeling jest do przedstawienia wybranym zainteresowanym.

Will. Spr. 8 styczeń 2021

Trump miał wygrać, bo takie były energie .  To nie nasza wina w channelingu, że po czasie tamtego przekazu zmieniły się drastycznie energie.  Powinaś uważać i częściej robić przekazy. Na teraz nie będzie on już w ogóle prezydentem.  To stanowisko zajmie( w przyszłości)  inny człowiek, bardziej rozważny.  Jeszcze nigdy nie bylo jego kandydatury.  Przykre, ale czasem nie patrzą ludzie na ogół sytuacji, tylko na własne osądy.

Obecna władza będzie początkowo „głupieć”, ale wyprowadzi parę spraw na prostą.  To będzie m.in. wysokość opłat paliwa, niektóre sekwencje zdrowotne i mieszkaniowe.  Będą domy bardziej dostępne dla ludzi-kredyty.

Jeśli chodzi o szczepionki, to nic się nie zmieni.  Presja i wychodzenie wpływów na cały prawie świat.  Bardzo, ale to bardzo uważaj, bo zawierają one bardzo dużo chemicznych substancji, które dla „energetycznych” ludzi są jak trucizna.  Tak za 2-3 lata, mogą jak powiedział ten jasnowidz (John Edwards) posłużyć do walki z rakiem. (...)

System, który panuje na świecie jest bardzo, bardzo elitarny i dąży do zabawy mózgiem ludzi.  Bardzo starannie  dobrane próby manipulacji.  Niestety niektóre pozytywne dla nich, czyli skuteczne.

Zmienia się energia kosmosu i macie dobrą ochronę Ziemi.  Reszta to wasze ludzkie doświadczenia.  Będziesz chciała lub ktoś tego doznać, to możesz mieć.  Może nie dosłowne, ale podobne.

Ludzie powinni otworzyć swoją świadomość, jak to zaznaczyliśmy  z co najmniej 10 lat temu.  Nie otworzysz się na zmiany, to zostaniesz w tym , co stare.  Zamyka się czas przemian i trzeba mocnej woli, aby wiedzieć, czy chcesz iść w tę stronę uniezależnienia, czy być manipulowanym.

Niewiarygodne, jak ludzie, chociaż Dusze tego nie chcialy, poszli za czymś bezmyślnie.  Gdzie gubi się ich wola?  Myślcie, myślcie i jeszcze raz  myślcie, a nie dacie się lub samemu nie poddawając się traktowaniu, jak robot.

Podobna sytuacja z zeszłego roku będzie i w tym, choć zbiorowe napięcie zelżeje.  Bo zaszczepienie się „oczekiwanaą szczepionką”da części ludzi poczucie bezpieczeństwa.  Ale czy na pewno tak dla nich będzie?  Nie. Ale przy ich poziomie świadomości, zbiorowa myśl  trochę obniży energie lęku.  Na teraz poziom energetyczny będzie się podnosił, bo zaczną się trzęsienia ziemi w miejscach nowych, a nasilone będą w miejscach starych.

Niestety wirus (inny) będzię się rozprzestrzeniał, bo ludzie dalej nie przygotowali swojej odporności (...)

Na świecie po chaosie będzie w miarę dobry powrót do „normalności’, ale nie oczekujcie, że będzie pokojowo.

Bliski Wschód zaogni proces religijności i mogą być starcia około sierpnia.  Ludzie tak naprawdę nie chcą juz wojen, ale zawsze znajda sie jacyś „liderzy”.

Ponownie mówimy o zmianach w Polsce do marca , może końca lutego.

Wybuchnie nieczynny lub  mało aktywny wulkan na wyspie ... Sycylia, Indonezja. Powstanie inna mała wyspa. Zagrożone Hawaje i Japonia.  Jakieś zderzenie w kosmosie typu meteoryt i jakaś stacja lub resztki po niej. Nowa fala zainteresowania kosmosem.  Katastrofa lotnicza.

 

Will. Spr. 15 listopada 2020

W najbliższych miesiącach i  w przyszłym roku nic się specjalnego nie wydarzy.  To tylko spekulacje.  Powinno się wyciszyć ludzkie umysły, a nie pobudzać do nieodpowiedzialnych manewrów i nieszczęsnych myśli zaburzających ich energie.

Wygra Trump. Manipulacje.  I nie wznowi  on i nie rozpocznie żadnej wojny.  To są pewne umysły, które kontrolują takie działania, ale nie z Ziemi. (...) Nie można zniszczyć Ziemi. Ludzie obudźcie się (...).  macie swoją wolę i rozum.  Bądźcie silni i miejcie swój honor.  Nic wam się nie chce zmieniać. (...).

Nie zmieni się ta sytuacja szybko, ale najbliższe miesiące dadzą wam więcej wolności (...).

Nie będzie wojen polsko-rosyjskich, czy amerykańsko-chińskich.  Nikomu nie zależy na takich stratach (...). Skąd te plany zastraszania was? Stosunki będą pokojowe, choć rywalizacja gospodarcza będzie.

W Polsce będzie duże napięcie.  Ale niestety ludzie sami wybrali sobie taką droge nie chcąc zmian, nie mobilizując się do nich. Stagnacja ich umysłów. Brak Lidera.  Musicie sie wesprzeć wzajemnie, bo ucieka wam czas i wcale nie polepszacie sobie bytowania.  Jesteście zadowoleni, choc umysłem się z tym nie zgadzacie.  Niewiele robicie, aby te zmiany były.  Rząd zmieni taktykę, bo nie ma pomysłów na coś innego.  Nie da się tak ciągnąć dalej tej całej sytuacji.  Powoli dojdzie do zmian, bo nie ma z czego czerpać funduszów.  Zmiany w składzie rządu.  Może ktos odejdzie.  Ktoś ważny.  A nawet się poddać ze względu na brak pomysłu zmian w niepowodzeniach. Ale to dopiero około marca 2021 roku.

Mówi się, że  pojawi się wojsko na wschodzie. Ono już tam jest.  Chodzić będzie o ochronę przed imigracją i przeniesieniem konfliktu na Polskę.

Pogoda: Zima często zimna.  Wiele razy będzie bardzo niska temperatura. Sniegu nie za dużo, ale wystarczy na narty biegowe.  Wiosna chłodna i kapryśna.  Lato znów gorące, a jesień –niebezpieczne wiatry, ale ładna.

Hasło na 2021 rok: Ponurość zamienić na radość

Przekaz Koronawirus   

 Will. Spr.  03.14.2020

Na razie jest to nadal tylko wirus, ale reperkusje ekonomiczne są dla was ledwie wyczuwalne.  Dla państw bardziej.  Coś wymknęło się spod kontroli i nie było przewidziane na plan tego roku.  

 Will. Spr.  03.21.2020

Niestety uległo zmianie wiele energii, które nie powinny być pod tym, co się dzieje.  Nie jest tak żle, jak ogłaszają, ale zastanów się sama(...).  Nie ulegaj tej presji, która jest wytwarzana.  Zabezpiecz się, bo ludzie naprawdę wykupią wiele towarów.  (...). Skąd się wziął.?  Na pewno jest to aspekt polityczny, jakby broń biologiczna.  Dużo racji mają światłe umysły twierdząc, że to było celowe.  I nawet nie oszukujmy się, cieszą się na okazałe doświadczenie, na te rezultaty.  Choć publiczne jest pokazana troska i smutek.  Na pewno, to nie jedyny aspekt. który.. (przerwa w channelingu).  Na ten cel przeznaczono mnóstwo środków.  Wyjdzie to na jaw za kilkanaście lat.  Nie jest to jedyny środek, który był przygotowywany. Ale kij ma dwa końce i mocno wystraszył rozmiarami, ktore ogarnęły świat.  Poczekajcie ze 2 tygodnie i wszystko w powietrzu (air) będzie się uspakajać.  Nie możemy podac wszystkiego (...).  Ale dobrze być czynną i na pewno dacie sobie radę.

Absolutnie nie było to w planie Universe.  Ale przez głupotę ludzką skazani zostaliście na takie doświadczenie.

 

 

Przekaz  na rok  2020     Will. Spr. 18 listopada 2019

Niestety sytuacja polityczna na świecie sie mocno skomplikuje, bo za dużo jest nierozwiązanych spraw politycznych z tego roku.  Niedokładnie sprecyzowane plany polityczne w USA spowodują spore napięcie i rozbieżności w oczekiwaniach.

Dobrze będzie rozsądnie obracać pieniędzmi, aby nie sprawić sobie kłopotu w akcjach, obligacjach i podobnych inwestycjach.

Ruch w nieruchomościach mocno będzie zablokowany i po tym ruszy do przodu, ale da sie zauważyć spadek cen na rynku (...).  Dobry czas dla inwestycji nieruchomości po tym przełomie.  Spokojnie odczekać ten skomplikowany, napięty czas.  Dlatego skomplikowany, bo oczekiwania mieszkańców USA będą spore na dobre zmiany, ale do tego jest długa droga.  Niestety nie skończy się to w tym 2020 roku.

Jesli chodzi o klasy wyższe finansowo to dadzą sobie radę, ale jeśli w porę się nie ruszą, to „dostaną po kieszeni”.

Na teraz trzeba uważać już z inwestycjami.  Przeczekać na lepszy okres.

W kryptowalucie pewna stabilizacja, ale dużych pieniędzy jeszcze z tego nie będzie.

 

Polska bedzie przepełniona jakąś falą dezaprobaty i sporą nienawiść, o której nie będziemy  głębiej uprzedzać.

Proponujemy mądre podejmowanie decyzji.

MĄDROŚĆ i  ROZWAGA to hasła na 2020 rok.

Generalnie na świecie po chaosie z ubiegłego i tego roku nastąpi stabilizacja, ale bardzo nerwowa.  Nie dojdzie do wojen.  Kataklizmy miejscowe plus mocne trzęsienie ziemi w Azji w ok. Tybetu, na terenie pasma północnych Indii.

 

Pogoda: zima tuż, tuż i na pewno śnieżna. Wiosna zimna, lato gorące, a jesień beztroska.

Przekaz dodatkowy Will. Spr. 21 listopada 2019

(...) Krach na rynku nieruchomości wywołany zostanie nieudanymi poruszeniami, próbą „prania” pieniędzy. Ale będzie to na krótko, choć ceny wreszcie spadną do normalności i na kieszeń  przeciętnych ludzi.  „Oberwą” za to banki, ludzie, którzy tym zawiadują.  „Oberwą” oznacza, że nie zarobią ogromu  pieniędzy, na które liczyli.  Ale ten krach ich prawie nie dotknie.

Nie ma określonego miesiąca, ale będzie to na wiosnę.

 Przekaz na rok  2019     Will. Spr. 26 grudnia 2018

W Stanach nie bedzie wielkiej zimy.  Krótka, trochę mroźna, ale ładna, choc późna, bo po 20 stycznia.

Sytuacja polityczna nie zmieni się na o wiele inną niż dotychczas.  Ameryka i tak bedzie znaczącym krajem.  Nie wywoła żadnej wojny.

Zamieszki mogą być ostrzejsze w rejonie południowo wschodnim, jak Ukraina-Rosja.  Ale nie dojdzie do poważniejszych darzeń.

Ludzie nie chca wojen.  Ich przeważająca liczba, ich nie chce.  Stąd bedzie więcej apeli o spokój, wyważenie, zdławienie napięć.

Afryka pójdzie mocno do przodu, jeśli chodzi o aspekt ekonomiczny.

W Stanach zwiekszy się problem ludzi pracy. Będzie brakować mniej wykwalifikowanych ludzi do pracy. Da się to odczuć w wartościach sprzedawanych domów, czy używanych aut.

Potrzebna będzie moc ludzi, żeby zaspokoić rynek. Dużo jest wykształconych albo też (...) dokształconych specjalistycznie w danej branży ludzi. I ci światlejsi, bardziej zaradni chcą pracować dla siebie i na siebie.

Spokój po chaosie nastapi w USA. Stabilizacja. Progres jeszcze nie.  Na ten rok uwazniej trzeba spojrzeć na swoje potrzeby i szybciej sie realizowac.

 Pęd wiedzy, umiejętności, twórczość to hasła na 2019 rok.

W Polsce za to będzie duży chaos.  Dojrzalość ludzi do przemian już nadchodzi.  Nie mozna tego powiedzieć, że będzie spokojnie.  Raczej impulsywnie.  Nie brakuje ludzi, którzy by poprowadzili ten kierunek, właściwy dla większości, na dobre tory.  Ale brakuje dobrego ogólnego planu.

W świecie dojdzie do wielu kataklizmów związanych z wodą. Ocean ruszy.

Pogoda

Zima krótka.  Wiosna dosyć spontaniczna, „z małej chmury duży deszcz."  Lato ładne, ale parę dni dość chłodnych. Jesień buraczana. Szybko przyjdzie zmiana kolorów liści.

Przekaz na rok  2018     Will. Spr. 4 grudnia 2017

Nie będzie to dobry rok dla wielu osób, bo ekonomia osłabnie wbrew pozorom.  Ludzie będą myśleli, że jest lepiej, ale będą musieli się natrudzić, aby polepszyć swoją sytuację ekonomiczną.

Dużo nadzieji, ale i pomysłowości.  Przetrwają ci, co myślą.  A na pewno nie odczują tego wszystkiego tak drastycznie. Potrzebna jest wyobraźnia i przebojowość.

PRZEBOJOWOŚĆ to hasło na 2018 rok.

Powinniście skupić się na tworzeniu, na kreowaniu większych wibracji, wyższych. Niekoniecznie pieniądz jest najważniejszy.  Zmniejszy się poziom kreatywności wielu ludzi i powstanie zniechęcenie, ale niepotrzebnie.  Bo znajdujac wiele dróg, więcej można wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

 

Prognoza dla Polski

Należy oczekiwać zmian w myśleniu ludzi, ale muszą oni się zorganizować, jeśli ich chcą.  Samo gadanie, manifestacje nie wystarczą, bo to niewiele zmienia.  Muszą znaleźć dobrego lidera i za nim pójść.  Kraj upada.

Pogoda

Zima puszysta. Dużo śniegu, ale nie będzie dużo bardzo mroźnych dni. Wiosna mokra.  Lato gorące. Jesień złota.

Nie ma kataklizmów.  Są zagrożenia kontrolowane przez istoty pozaziemskie.

Przekaz na rok 2017   Will. Spr. 23 grudnia 2016

Polska w kłopocie rządowym.  Ale dopóki nie zwiększy sie świadomość i chęć zmian z poprowadzoną akcją, to nie ulegnie zmiana na teraz.

USA w niezdecydowanej świadomości.  Niepewność, euforia, niezależność, poddaność i inne skrajne emocje i zjawiska będą zachodzić.  Wy musicie mieć świadomość, że tych zmian możecie dokonać.                              ŚWIADOMOŚĆ to hasło na 2017 rok.

Pogoda: Wszystkie pory roku będą przepiękne, jak z kalendarza.  Może troche więcej wiatrów jesienią, ale niegroźnych dla większości.  Zima, zima, zima pada, pada snieg....jak z piosenki.

Polska zima mroźna, ale dalsze pory roku normalne, jak z kalendarza.

Przekaz na rok 2016   Will. Spr. 12 grudnia 2015

Życzenia na Boże Narodzenie

 

Nareszcie nadeszła ta chwila, ten dzień, kiedy można zastanowić się i przeżyć te nastroje związane z bożą miłością.  Wszyscy jej doznajemy, więc się otwórzcie.

Nowy Rok 2016.  Bardzo trudny, dużo wahań finansowych, gospodarczych, pogodowych.  Potrzebne będzie myślenie wyprzedzające te sytuacje. Zabezpieczenie siebie i swoich rodzin mądrze, rozsądnie.

Pogoda zmienna, nieustabilizowana na przemian.  Ale dojdzie do neutralności na każdy sezon.

Ze względu na pogodę trzeba brać poprawkę na swoje plany zawodowe.

Uważać na finanse.  Dużo gorzej będzie w tym nadchodzącym roku i ludzie srednio zarabiający to odczują. 

ROZWAGA,  to hasło na ten rok.

Potrzebujecie dobrych mądrych rad, więc słuchajcie mądrych ludzi, bo możecie przysnąć i nie zauważycie zmian na gorsze.  A wtedy może być za późno na zabezpieczenie siebie i rodzin. Planujcie wszystkie wydatki bardzo rozsądnie i bardzo detalicznie, bo te pieniądze będą wam potrzebne na trudniejsze chwile.

 

Polska.  Brak stabilizacji.  Pękną pewne układy polityczne.  Pogorszy się życie ludzi, ale nie dbali oni wcześniej, aby to zmienić.  Poprawa raczej nie nastąpi.  Głodu nie będzie, ale niektórym będzie bardzo ciężko.  Muszą dojśc do głosu młodsi, bardziej energiczni ludzie, żeby cos zmienić na lepsze.

Warunki pogodowe w Polsce podobne, jak w tym roku.

 

Pogoda: wiosna chłodna, lato ciepłe, jesień piękna, zima prawie bez śniegu i potem z mrozami na zmianę, a pod koniec zimna. Ogromne burze snieżne w rejonach, które mają zime.  Dojść może tez potem do podtopów.  Nie dotyczy twojego (Chicago) rejonu.

 

Przekaz Will. Spr. 31 grudnia 2014

 

Życzenia wielu pomyślnych zrealizowanych planów.  W  nowym roku spokoju życia  po całym tętniącym tempem starym roku.

SPOKÓJ  jest hasłem na  Nowy Rok. Przemyśleń i rozważnych kroków wam życzymy.

Nowy Rok będzie pełen wyzwań i nie bójcie się ich podejmować. Zamienią wasze życie na lepsze, ale myślcie trochę więcej o sobie.  Nie kompletnie egoistycznie, ale w sensie robienia czegoś dla podniesienia własnej wartości.

W Polsce lepiej, ale mentalność ludzi przyhamowywuje ich działanie.  Za mało wierzą w swoje powodzenie.

 

Pogoda ciekawa.  Wszystkie pory roku w „kratkę”.  Nie ma pełni sezonów. Na razie zima bez śniegu, ale potem będzie go trochę za dużo i znów bez. Pozostałe pory roku podobnie.  Nie ciekawie będzie jesienią: duże deszcze, ale za to dobrze to zrobi samej ziemi.

 

Przekaz Will. Spr. 14 grudnia 2013

 

Nie będzie to łatwy rok, bo przemiany dalej następują, ale kroki będą dłuższe i szybsze tempo.  Ludzie zagubieni, zagubieni.... Odejdą dawne znajomości, bo przewartościują się wartości i te dotyczące codziennego życia i te duchowe.  Mało osiągalne wiekie marzenia. Skupić się na sobie.  Na tworzeniu, aktywacji siebie, podniesieniu swoich wibracji.

WYCISZENIE – to hasło roku 2014-egoPolska spokojna. Tempo przemian przyspieszone, ale i oczekiwania po części będą spełnione.Ameryka niepełna. Trudności komunikacyjne, satelitarne będą spędzać sen z powiek. Dużo nowych wynalazków ułatwiajacych życie. Większa otwartość na naturę, naturalne jedzenie, styl życia i potrzebę duchowości.Proste dusze, czyli nowe mocno będą zagubione i muszą przewartościować swoje zapędy na łatwe życie.

Pogoda piękna, typowa na daną porę roku. Nareszcie będzie zima.

 

Życzenia

Wytrwałości w dążeniach do dobrych celów i pogody wewnętrznej dla całej rodziny. Na pewno przyjdą dobre dni. Nie można oczekiwać miłości bez pokochania siebie. Otwórzcie się dla siebie.

 

Przekaz Will. Spr. 3 listopada 2012

 

Proszę o przedstawienie sytuacji, która ma nastąpić ok. 20-22 grudnia tego roku i skutków z nią związanych.Na pewno będzie to bardzo trudny okres dla wielu ludzi, szczególnie tych nie zaadoptowanych do trudnych warunków. Panika, bezradność, strach i złość będzie ludzi ogarniać. Druga grupa, to osoby, które przygotują swoje rodziny do tych przejść.Można stwierdzić, że zmian będzie bardzo dużo, ale to nie koniec świata, choć dla wielu tak będzie. Potrzebna jest ogromna wiara w swoje możliwości uczynienia zmian energetycznych. Pomoc ze wszechświata nadejdzie i wiele miejsc będzie uchronionych, ale nie jako całe metropolie, ale jako osobliwe miejsca energetyczne.

Połączenie z siłą boską, która da schronienie energetyczne będzie dla tych osób silne.Nie należy oczekiwać cudów na zasadzie: proszę a dostaję. Trzeba przystosować swoją psychikę i poczynić pewne zdecydowane kroki, aby przetrwać. Dla niektórych będą to dni, dla niektórych miesiące i lata.Zmiana energetyczna odmieni ludzką świadomość. Ale wielu będzie zdezorientowanych, bo nie przygotowani wejdą w ten etap.Pracuj z ludźmi, jest mało czasu. Przygotuj siebie na kilka tygodni i swoją rodzinę, aby nie odczuwać dużego dyskomfortu.Trzymajcie swoją psychikę na wodzy. Na pewno bedzie potem lepiej, choć trudniej się odnaleźć na początku nowego wymiaru.Twoi studenci niech uczą innych. Wszyscy się odnajdziecie w tych sytuacjach. Brak prądu w tej okolicy (Wil. Spr.), wiatry i podtopy. Wiele osób zginie. Inne okolice tak, jak podane miałaś wcześniej. Odwagi, otwórz umysł.

 

Dopisek. Data 21 grudnia będąca końcem cyklu kalendarzowego Majów nie ma nic wspólnego z teoriami o końcu świata. Jest to zwykła data tak, jak w naszym kalendarzu 31 grudnia. Nie ma też planety Nibiru.

Pogoda  Wiosna lekko wilgotna. Lato skwarliwe z wieloma dniami chłodnymi na przemian. (Will. Spr. grudzień 2011)

 

 

Przekaz Will. Spr. 20 grudnia 2011

 

Niech miłość nie będzie powietrzem, które zatruwa wam życie, takim, którym możecie oddychać. Światło wysyłane przez wiele ważnych Istot Duchowych powinno być już odbierane przez wasze serca. Czego wam życzymy. Nieoczekiwanie długa droga jeszcze przed wami, więc trwajcie w (tej ) wybranej mądrej, (...) (drodze) maleńkiej istoty, jaką jest ziarno waszego serca. Was, jako ziarno boskiego istnienia, wszechmogącego Stwórcy.Możecie pominąć milczeniem zło wytwarzane dookoła was, ale ono dotyka także was i najbliższych, więc odmieńcie się, jeśli nadchodzi pora.

 

NIEOCZEKIWANA WĄTPLIWOŚĆ czeka was, jeśli nie jesteście pewni siebie, swojego dobra.

USA jeszcze nie prędko stanie na nogi, choć była duża szansa. Za dużo chciwości małej, ale ważnej grupy załamuje rynek. Ale wasze bogactwo jest w was. Nie zdejmujcie nogi z pedału do polepszenia waszego bytu, ale w godności.Czas niepokoju nastanie po wiośnie za sprawą politycznych zmian. Ale pójdzie na lepsze.

Czas ten przełoży się także na wasze oczekiwania i już nie będą wszyscy chcieli mieć aż tak wiele. Może za nadto dotknęło ich to, co widzieli , bo przeobrażeń czas nadszedł.

 

Powinniście się bardziej solidaryzować walczyć ze złem. Nie zawsze niestety dialogiem, ale też i wojną. Południowe kraje Afryki dalej w niepokoju, ale powinny z tego powoli wychodzić. Nie za długo co prawda, ale iskra przeobrażeń dotknęła i ten region.Zagrożeń nuklearnych nie ma. Ktoś coś wymyśla, aby odwrócić uwagę od pokojowych zamiarów.

 

Przed 2012 rokiem stoi ważny poziom wibracji. Najwyższa pora na dokonanie rewolucyjnych międzynarodowych przeobrażeń. Dużo strachu, niepotrzebnych teorii i wizji. Trudny to będzie rok, ale dla tych, którzy jeszcze nie ocknęlli się z marazmu materialistycznego.Nie będzie końca świata, jak niektórzy podają. Ale rzeczywiście bedzie to okres wzmożonych anomalii pogodowych na skutek i ruchu Ziemi i innych planet.  Tak musi być.

Przed kataklizmami uwolni was mocna wiara w siebie, wiedza i przygotowanie fizyczno-duchowe.

Na Polskę napłynie fala uciekinierów z krajów gnębionych politycznie.

Niestety nie będzie to jeszcze łatwy ekonomicznie okres.

Umrą wyznawcy wielkich teorii bezwzględności, istnienia tylko ich, jako zbawców świata i chcących podporządkować sobie wszystkich w swoim kraju.

Nie będzie wybuchów nuklearnych.

Pod koniec roku duże przygnębienie z powodu daty, ale i duża nadzieja.Wśród ludzi krąży wizja końca świata, w którą ja nie wierzę.

Jak to będzie?

Nie będzie pieknie, jeśli chodzi o emocje. Trzy dni małych i większych trzęsień ziemi, opady deszczu, lawiny błotne w górach, (...) będzie mocno wiało, a nawet strasznie mocno. Może nawet w niektórych rejonach za dużo będzie strat materialnych. Zginie sporo ludzi, bo będą w strefie zagrożenia. Ale trzeba się zabezpieczyć na dwa-trzy tygodnie. Twoja strefa zagrożona powodziowo. Niestety podtopy koło ciebie też będą. Niewiele ludzie mogą zrobić, bo to wynika z kosmicznej siły przyciągania. Ale przetrwacie , nie martwcie się. U wielu osób pozostanie trauma, u wiekszości przebudzenie od świata materialnego.

 

Hawaje będą podtopione, a Japonia prawie w całości. Duże wybuchy uśpionych wulkanów. Europa ucierpi powodzią i podziemnymi wstrząsami.  Polska tylko wodą.  Ameryka najbardziej zagrożona w typowych strefach, gdzie co roku, coś się dzieje.

 

Nauczyciele duchowi będą przygotowywać ludzi do tego czasu. Niewiele się zmieni w północnych regionach Azji, Europy i Kanady. To samo w samych poludniowych strefach.Ludzie będą inni emocjonalnie. Ale oczyści to też wizje (...) już istniejących środowiskowych wizjonerów, od tych domniemanych, głośno brzmiących osób.Zmiany zaczną się od października i trwać będą w skutkach, aż do marca. (...)

Pogoda:  Jesień wietrzna, a zima ostra z kilkoma dniami wiosny. (Will. Spr. czerwiec 2011)

 

Przekaz Will. Spr. 20 kwietnia 2011

 

Odbieram duże napięcia energetyczne, niepokój. Jaka czeka nas sytuacja na najbliższy i dalszy okres? Niepokój będzie narastał z dnia na dzień i nie powstrzyma tego nikt. Nie tylko układ planetarny, ale napięcie umysłów wielu ludzi spowoduje zagrożenia, których nie da się uniknąć. Strefa Morza Śródziemnego bardzo skażona energetycznie powoduje, że napięcia militarne będą wykorzystywane do załatwiania swoich dawnych zasiedziałych stanowisk i nie można tego uniknąć.

 

Na potrzeby własne powinnaś się z rodziną i znajomymi zaopatrzyć w podstawowe środki sanitarne i żywność, ponieważ może dojść do skażenia atmosfery poprzez radiację kosmiczną na skutek pewnych wybuchów kosmicznych. Ale nie tylko to będzie numerem jeden na topie. Duże opady deszczu w maju około 22-iego mogą poważnie zakłócić transport i dostawy żywności i skazić wodę na dłuższy czas. Dotychczasowe oczyszczanie wody jest niewystarczające. Powinniście zabezpieczyć domy i budynki podnosząc towary na 1 metr wyżej. (...)

Europa spokojna, da sobie jakoś radę. Wietnam zagrożony powodziowo i kraje koreańskie. Południowa Azja jest do tego przyzwyczajona bardziej niż te wymienione. W Japonii na razie bedzie spokój. (...)

Ameryka wtrąca się we wszystko i wszyscy dotknięci jej inwazją uderzą tutaj (demonstracje, drobne starcia). Zagrożenie od krajów arabskich, choć nie powinno to uderzyć w ludzi tutejszych. Bardziej będą to drobne ataki, nie terrorystyczne może, ale zakłócające równowagę. (...)

 

 

Przekaz Will. Spr. 25 marca 2011

 

Jaka sytuacja się wytwarza, czy są jakieś zagrożenia?Nie będą to łatwe chwile, bo nastapi wybuch nowej fali, małej, jak na skale świta, ale konfliktu Ameryki z Bliskim Wschodem. Na pewno nie będzie to takie duże zagrożenie, ale na jakiś czas nieco sparalizowane będą regularne dostawy. Podmuch tych konfliktów nieco zdezorientuję polityczną sytuację w Ameryce. Na razie nie musisz się zabezpieczać, ale dojdzie do tego potężna burza i wyładowania, podtopy, więc za jakiś miesiąc dobrze zrobić sobie zapasy na 2 tygodnie lub i trzy (...).

teren twój jest w miarę bezpieczny, ale zabezpiecz wszystko na górę, nie zostawiaj zwierząt samopas, bo moga nie umieć wrócić. Na razie 18 czerwca nie jest takim apogeum. Uważaj na dziesiąty czerwca.(...)

Pogoda: Wiosna będzie zimna, a lato mokre. (Will. Spr. styczeń 2011)

 

 

Życzenia i przekaz na rok 2011Will. Spr. 3 stycznia 2011

 

OCZEKIWANIE, to hasło na ten rok. I to nie dotyczy tylko Ameryki, ale innych i europejskich krajów także.Niestety zmiany będą niewielkie, ale zaczną być odczuwalne. Nie zmieni to faktu, że dobrze jeszcze nie będzie. Ale uspokoją się trochę emocje, bo ludzie nie będą czekać z założonymi rękami, jak to większość do tej pory robiła.Nieduże odkrycia w polu medycznym i to raczej rozwiązania technologiczne.Duży pożar zakładów w najbliższym czasie. Może dojść do poważnego skażenia srodowiska w okolicach centralnych stanów (USA).Bankowość podupada, więc będą zmiany mające na celu podtrzymanie stopy procentowej (niedobre na pożyczki). Długi ludzi są tego wymiarem.Na szczególną uwagę zwrócić na zacieśnianie się solidarności ludzkiej. Dużo strajków, ale nie zmienią one wiele. Oczekiwanie będzie się przedłużać. Niedobra ekipa rządząca. Brak konkretnych aspektów dobrych zmian. Niedawno dokonane nie polepszają sytuacji.Wizy nie powinny sprawiać bariery dla przemieszczania się ludzi i ich pomysłów. To powinno być rozwiązane, szczególnie dla ludzi pochodzących z krajów europejskich. Poważne decyzje zapadną pod koniec sierpnia i mogą one wreszcie otworzyć szerzej furtkę na imigrację.

 

Dla Polski

Niedawne wydarzenia obrócą się przeciwko tym, którzy prowokacyjnie je wykorzystują. Nastąpi przełom w okolicach kwietnia. Nareszcie ludzie otworzą oczy na swoją pozycję i rolę w narodzie. Więcej młodszych ludzi powinno dochodzić do podejmowania decyzji w rządzie i innnego spojrzenia na politykę. Dawne zatwardziałe opinie muszą się wreszcie zmienić.

Kilka afer narkotykowych odtrąci uwagę ludzi od polityki.

Wzmocni się też kultura, jako część ludzkiego życia. Zaczną powstawać ambitniejsze filmy,spektakle. Uważać jednak trzeba na wartość finansową i dostępność ich dla ludzi, którzy są zmęczeni tym „grajdołem”.

Pomoc finansowa z Europy zachodniej. Niepotrzebne nieporozumienia między ludźmi będą czasem narastać na skutek niezrozumienia swojego bytu na Ziemi.

Otwórzcie umysły, bo nasze drogi powinny być sobie przyjazne i blisko siebie.

 

Pogoda: Zima łagodna, kilka wyskoków mrozowych (Will.Spr. wrzesień 2010) Jesień będzie dluga i ciepła. (Will.Spr. sierpień 2010)

Lato będzie dla każdego. Nie dokuczy. (Will. Spr.marzec 2010)

 

 

PrzekazWill. Spr. 11 kwietnia 2010

 

Wczoraj 10 kwietnia przed 9 rano czasu PL doszło w Smoleńsku (Rosja) do tragicznej samolotowej katastrofy, w której zginęli Prezydent RP Lech Kaczyński z żoną i przedstawiciele rządu itd.Jaka była przyczyna wypadku?

Awaria sprzętu nawigacyjnego w samolocie. Niemożność wyprowadzenia samolotu na wyższy pułap. Zaskoczyło to także pilotów. Presja (...).  Niestety nic nie można było zmienić. Dusze są trochę w szoku, ale dochodzą do siebie.

 

 

Przekaz do Istot Opiekuńczych i MastersWill.Spr.15 kwietnia 2010

 

Jeszcze raz proszę o podanie przyczyny wypadku samolotowego w Smoleńsku 10 kwietnia. Po co to było i jakie będą następstwa?Przyczyna podstawowa, to zły odczyt wysokościomierza, awaria. Podane było prawidłowo (poprzedni przekaz). Możecie się spierać co do terminologii, ale chodziło o zły odczyt, tzn. że z tego aparatu był nieprawidłowo namierzony odczytnik. Bez winy pilotów, jesli o to chodzi.Wypadek przepełniła fala uniesień o wyjeździe, demonstracja niejako swojej polskiej, czy ugrupowania siły. Skuteczność zamierzona w celu uzyskania rozgłosu i nacisku własnych emocji.Wypadek spowoduje duże zainteresowanie sferą symbolu, ale w tym lepszym jakościowo wymiarze.Dosyć już emocjonalnego chaosu związanego z tradycją wojny. Długi czas już upłynął od tej wojny, a powoduje ona ciągłe utrzymywanie u większości ludzi tych obszarów emocjonalnych nienawiści do narodu rosyjskiego. Nie on to zrobił, tylko konkretne osoby będące pod przymusem (w więk- szości) pod ich jarzmem.Teraz jest czas przeobrażeń. Należy wybaczyć, wybaczyć i wybaczyć, aby oczyścić swoje i nas- tępne żyjące pokolenie. Niesiecie za sobą kajdany, które sami sobie nakładacie. Kilka umysłów władczych powoduje uciskanie w niewolnictwo innych.Powinno się uczyć pamiętać, ale i uczyć jak z tego wyjść. Te wszystkie okrutne w wymiarzefizycznym i emocji wydarzenia muszą ludzi nauczyć, podkreślamy nauczyć, wyższości uczuć miłości i poszanowania współczesnie żyjących.Mówić o tym, przypominać wydarzenia wojny, aby nie było powtórzeń, jak to się dzieje na świecie. Edukacja, zdrowa propaganda w tym pomoże. Ludzie wstydzą się z reguły okazywać współczucie,czyli empatii. Nie wiedza, jak się do tego zabrać i tworzą się inne postanowienia. Bój, zawziętośc, nienawiść, bo to na zewnątrz takie mocne energie człowieczeństwa. W tym inni widzą siłę.To jest jednak na odwrót. Pozwólcie sobie na refleksje.To, co się stało przyniosło ogromny ból, ale jest to siła, jeśi popopatrzycie na to, nawet poprzez łzy, że można żyć inaczej bez wewnętrznego wstydu, że niesie się w sobie empatię. Pozwólcie na ochłonięcie tych negatywnych emocji, ale przyspieszcie ten proces oczyszczania siebie i tych cmentarzy z takiego przygnębiającego, rozpaczliwego wstrząsu.Wyciągnijcie z tego lekcje, bo jeśli to się powtórzy, będzie znów kolejnym błędem.Nacisk, jaki wywiera się na młode pokolenie, aby kontynuowac takie uczucie zawziętości przeciw narodowi, niekoniecznie rosyjskiemu w przypadku Polaków, powodować będzie stagnację energetyczną. Bo ci młodzi ludzie nie chcą wojen i nie będą chcieli nawet słuchać o przeszłości swoich przodków. A wy macie, czy powinniscie utrzymywac swoje tradycje i pamięć, ale nie utrzymywać tych negatywnych cech, o których mówiliśmy.Kreujcie miłość, a będzie spokój. Jakie energie wykreujecie, takie będą wokół was. Nagłaśniajcie te idee bez względu na grupy, które sie tworzą. Ale które niosą te hasła, aby znów uniknąć, kto jest lepszy, kto ma lepsze kontakty (duchowe) itd.Oblejcie się MIŁOŚCIĄ Bożą. To światło jest dla was i dzięki temu, jeśli otworzycie swoje umysły na pokój, będziecie go mieli. Kreujcie dobro i dziękujcie za uzyskanie tej świadomości, bo wykreuje się miłość. Kto nie zdoła się przeobrazić, może mieć pretensje tylko do siebie.

Miłość i okazywanie jej, to nie słabość, to siła.

 

The Spirit Masters’ Q & A: Wednesday 14th April

 

Grazyna, USA … Question: Masters, in Smolensk, Russia, on April 10th, at about 8:56, Polish time, there was a deadly plane crash that killed the Polish President and over 80 people of a Polish delegation, including politicians and heads of government. Why did it happen? Is there anyone behind this? They were flying to a commemoration ceremony at Katyn in Russia, a place wheremassive murders once happened in World War II.

 

 

Answer: Although an evil relationship between the destruction of the unfortunate Polish delegationand the mass murders at Katyn can easily be imagined, in truth there is none. The plane crashedaccording to the laws of nature and not because of a metaphysical curse or spiritual payback. It istempting to the human mind to ascribe karmic punishment or discarnate interference in such situations, but this is not so. There is no deliberate punitive action made by the spirit world. Punishment is not in the cards: a plane may fall from the sky through pilot error, mechanical malfunction, or even terrorist action.

It does not happen because of a curse or punishment—ever.

By Peter Watson Jenkins –WODEN page of www.mastersofthespiritworld.com

 

Tłumaczenie.

Chociaż diabelska relacja pomiędzy zgonem niefortunnej polskiej delegacji i masowych morderstw w Katyniu jest łatwa do wyobrażenia, to tak naprawde nie ma żadnej. Samolot rozbił sie zgodnie z prawami natury a nie z powodu metafizycznej klątwy albo duchowego rewanżu. Jest to bardzo zachęcające dla ludzkiego umysłu, żeby dopisywać sobie karę karmy albo duchową interwencję w takich sytuacjach, ale w tej tak nie było. Tam nie było, żadnej docelowej akcji spowodowanej przez świat duchowy. Kary w kartach tutaj nie ma. Samolot może spaść przez błąd pilota, czy usterkę mechaniczną lub atak terrorystyczny. To nie staje się przez klątwę czy karę- nigdy.

 

Życzenia i przekaz na rok 2010  Will.Spr. 23 grudnia 2009

 

Ten rok nadchodzący będzie trochę smutny. Ludzie będą oczekiwać wielkich zmian, a one będą się poprawiać bardzo powoli.

Ale, cierpliwości nie tylko do przemian ekonomicznych, ale i do własnych ulepszeń. Drobnymi kroczkami dokonujcie zmian w swoim życiu, jesli chcecie je odmienić. Albo róbcie to diametralnie szybko.

OSTROŻNOŚĆ w podejmowaniu decyzji. To główne hasło. Ostrożność w zachowaniach i naukach, które otoczą ludzkie umysły. Odkryją się wielkie nadzieje, ale ostrożnie do nich podchodźcie.

Odnajdą się leki na niektóre stałe choroby dotąd mało uleczalne.Ale bądźcie dobrej myśli, podchodząc do tego z pewnym dystansem.Dużych zmian w świecie nie będzie. Dla Polski także. Ale stabilizacja nadchodzi.

 

Święta te, niech będą dla Was taką chwila naprawdę radosną.Abyście nie zapomnieli, co znaczy serce Jezusowe. I takie otwarte okażcie innym. Chwilę zadumy, która was powinna ogarnąć okraście wielką tajemnicę urodzin Jezusa i narodzin wielu istnień. Myślcie o swoich braciach mniejszych, czyli zwierzętach. Zapominacie, że one też potrzebują waszej miłości i ciepła.

 

Pogoda: Zima będzie chlapiąca. (W.Spr. listopad ’09)

 

Życzenia i przekaz na rok 2009  Will.Spr. 16 grudnia 2008

 

Światło nadzieji na miłość, na racje bytowania, na radość życia mimo wszystko. Na pewno miłość uszlachetni wasze życie. Na pewno więcej radości wam da i może też nadzieji na mocne związki.

1 . Moja przyszłość będzie nadzieją, która nauczy was tolerancji wyznań i dużych nauk na płaszczyźnie religijnej. Pozwoli wam to otworzyć umysły i połączyć wasze serca.Nadzieja będzie waszą podporą. Niech możliwie rozwija ta energia jak najszerzej swoje ścieżki wokół osób przygnębionych. Na przyszłość pomoże wam przebrnąć trudny okres.

2. NADZIEJA, to hasło na ten przyszły rok. Otaczajcie się takimi umysłami, a przebrniecie ten trudny dla większości okres. Na pewno bardzo pomoże wam więź rodzinna, czy u przyjaciół. Wzajemne wspieranie się dźwignie nie jedną osobę.

 

Życzenia i przekaz na rok 2008  Will.Spr. 20 grudnia 2007

 

Niech szczęście rozszerzy krąg. Niech wszyscy , którzy tego pragną osiągną je w doskonałości ludzkich uczuć i umysłu. Powierzcie swoje intencje najwyższej sile oświecenia. Bóg może i chce być w każdym z Was. Miłości tym, którzy czują się samotni. Wierności ideom tym, którzy ich szukają. Miłość i dobroć z pokorą pozwoli Wam dostąpić energii Boskiej Miłości.

 

Następny rok będzie o wiele lżejszy, jeśli chodzi o podejście psychiczne ludzi do ich życia.Ekonomia różna w różnych strefach. Poprawa jednak na większości poziomów.W Ameryce poważny pożar w środkowej części. Tylko nadgorliwa opieka może tę część uchronić od poważnej zaglady.

Nie powinni ludzie docierać dogłębnie do przyczyn zachowań innych, bliskich im nawet ludzi. Ale powinni bardziej zastanowić się nad intelektualno- spirytystycznym połączeniu ich wysiłków, by osiągnąć wyzsze poziomy.

Niestety zjadliwość niektórych musi mocno być gładzona poprzez wysyłanie energii miłości.Cierpliwość wynagrodzi im wiele przykrych chwil. Powinni jednak sami wzmocnić się psychicznie i energetycznie. Nie unikać jakiejkolwiek konfrontacji z osobami, które niosą dobre przesłania, ale sami mają kłopoty ze sobą. Można im pomóc, ale tylko wtedy, gdy sami zaczną chcieć uczyć się pokory.Bo POKORA będzie najwazniejszym celem do osiagnięcia w tym 2008 roku.

 

Dla Polski

 

Nieprawdziwe hasła zostaną rozszyfrowane, nowe nie znaczy dobre.Powrócicie do starych tradycji, a umocni to wasze zwiazki z najbliższymi.Dużo nowych kontaktów dla tych, którzy otworzą swoje umysły.Pomyślność w gospodarce, ale uważnie trzeba podchodzić do nowych haseł politycznych.

Mądrość ludzi pokornych będzie siłą.

Poważne problemy śnieżne w przyszłorocznej zimie na przełomie tego roku. Nie zaważy to jednak na sytuacji ludzkiego życia tak mocno.

Przyjaciele Twoi będą mieć łatwe rozwiazania wielu trudnych spraw. Nie unikaj ich.

 

Życzenia i przekaz na rok 2007  Will.Spr. 2 grudnia 2006

 

Mało jest ofiar nieludzkiego traktowania siebie. Powinniscie nie dopuszczać do sytuacji, gdy ludzie nie szanują samych siebie.

Dużo jest ofiar nieludzkiego, niehumanitarnego traktowania wszelkich istot żyjących. STOP.

Nadszedł czas, aby wreszcie umysły, na które padają cienie mogły zostać oświecone, jeśli nie poprzez swoją drogę duchową, to poprzez modlitwy i medytacje innych.

Módlcie się do Boga, któremu powierzacie swoje wszystkie troski, prośby i uwielbienia.On jest z wami, tak jak i inne Istoty Duchowe, bez względu na to, czy macie Go jednego, czy kilku.

To potężna energia być blisko niego lub nich.

Na ten nadchodzący rok miejcie swoje serca i umysły nastawione na pokój, który ukróci niemiło-sierne traktowanie wszelkich istot. Na pokój, który wniesie milość w wasze serca i życie.  Niech wasze umysly i serca mogace wesprzeć wiele istot będą otwarte i działają czynnie w celu podniesienia waszej duchowosci.

 

Modlcie się o pokój. Róbcie wszystko, aby on nastał.  Rozwijajcie swoje skrzydła, a osiągniecie wiele, o wiele więcej niż myślicie.

POKÓJ to hasło na nadchodzący rok.

 

Życzenia i przekaz na rok 2006  Will.Spr. 15 grudnia 2005

 

Miłość odchodzi boleśnie, nie można zatrzymać czasu. Przestrzeń miłości ogromną wielką, otwartą jest.Wejdź w nią, poznaj miłości uczucie, poznaj tych, co dają ci je. Poznaj siebie, kiedy jesteś kochaną istotą i kochasz sama (sam) też. Poznaj uczucie dogłębnie w sobie i w kimś. Nie odrzucaj tego, co przychodzi, nawet jeśli trwać to będzie chwilę. Pozwól przeniknąć tej energii w tobie i w drugiej istocie. Pielęgnuj to, co dostajesz, dbaj o to, co dajesz. Nie bedziesz sie czuć samotnie.

MIŁOŚĆ to hasło na przyszły rok.

 

Przekaz na Nowe Tysiąclecie

 

Będzie to na pewno odmieny rok niż dotychczas. Tylko zaślepieni będą chcieli wracać do tego, co poprzedni rok im zostawił. Reszta, bardziej światła będzie się odnawiać w stosunkach między sobą i innymi. Będzie zdecydowaniej odtrącać zło, a popierać dobro. Będzie dążyć do samodzielności i do podnoszenia swojego autorytetu w sferze duchowej. Niestety będą i tacy (mający pewne pozycje), którzy w swoim zaślepieniu zaślepiać będą innych, co im wszystkim przyniesie dużo szkody. Będą tak zapatrzeni w siebie, że nie zauważą, iż ich czas już przeminął, i że coś się stało w ich życiu, i że My zastopowaliśmy ich rozwój. Biada im, jeśli nie otworzą oczu w porę, bo pociągnąć mogą sporo ludzi za sobą i zatrzymają ich w tej ciemnocie i głupocie.

Ludzie cieszcie się waszym nowym życiem w Nowym Roku

bottom of page