top of page

ENERGOTERAPIA:

 

- doprowadzenie organizmu do samouzdrawiania poprzez zasilenie energetyczne z wykorzystaniem różnych technik i metod.

 

GRACE - unikalna, holistyczna, silna energetycznie technika uzdrawiania, w której mają miejsce bezkrwawne operacje w polu energetycznym danej istoty.  Polega na oczyszczeniu aury, czakr,

przekazie właściwych energii i nauce o życiu duchowym.  Może zmienić nasze przeznaczenie, usunąć choroby, rozwiązać trudne sytuacje i inne problemy.  W przekazie energetycznym uczestniczą m.in. takie Istoty Duchowe, jak Masters i Anioły.  Jestem twórcą tej techniki.

 

BIOPUNKTURA - technika uzdrawiania , w której mają miejsce bezkrwawne operacje w polu energetycznym danej istoty.

 

REIKI - technika uzdrawiania polegająca na nakładaniu rąk na określone miejsca na ciele danej istoty i przekazie energetycznym. Wg źródeł wywodzi się z buddyzmu.

 

CHROMOTERAPIA- uzdrawianie kolorami.

 

AROMATERAPIA - uzdrawianie za pomocą olejków eterycznych.

 

ZIOŁOLECZNICTWO - uzdrawianie ziołami.

 

TYBETAŃSKIE TECHNIKI MEDYTACYJNE - medytacja prowadzi do wyciszenia umysłu. Stanowi metodę samopoznania i zwiększenia świadomości. W medytacjach tybetańskich stosuje się także wizualizacje i wypowiada mantry. .

 

HUNA KALANI -uzdrawianie wg nauk szamanów hawajskich. Uzdrawianie relacji z najbliższymi, rozwiązywanie konfliktów, poprawa stanów emocjonalnych, praca na płaszczyźnie duchowej.

 

CHARYTATYWNE uzdrawianie dzieci niepełnosprawnych na podłożu genetycznym

-zabiegi energetyczne w znacznym stopniu wpływają na uspokojenie, koncentrację, poprawę fizjologii i wzmocnienie organizmu tych osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page